DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Sprchové batérie do kúpeľne
- Sprchová batéria Kuchinox Pana, chróm
Sprchová batéria Kuchinox Pana, chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchová batéria Kuchinox Pana, chróm3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová sprchová batéria Kuchinox Pana je produkt, ktorý využijete v kúpeľni. Vďaka nemu môžete dokončiť svoj sprchovací kút. Batéria je vyrobená z odolného materiálu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou. Tiež sa ľahko čistí. Batéria má nainštalovanú keramickú hlavicu. Batéria umožňuje pripojenie sprchovej hlavice.
Vlastnosti a výhody
Chrómová sprchová batéria Kuchinox Pana je produkt, ktorý využijete v kúpeľni. Vďaka nemu môžete dokončiť sprchovú kabínu a pripojiť sprchovú hlavicu. Vodovodná batéria je vyrobená z mosadze. Použitý materiál dobre znáša neustály kontakt s vodou. Je tiež odolný voči korózii. Keramická hlavica sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou. Sprchová batéria Kuchinox Pana chróm sa používa pohodlne. Jedna rukoväť umožňuje pohodlné nastavenie teploty vody. Chrómová povrchová úprava poskytuje nielen estetický vzhľad. Batéria sa tiež ľahšie čistí. Na tento produkt sa vzťahuje päťročná záruka. V sortimente predajní Castorama nájdete aj ďalšie batérie do umývadiel a vaní.
- Klasický dizajn
- Telo vyrobené z mosadze
- Jednoduché čistenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria do sprchy |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Kuchinox |
| Hĺbka produktu | 139 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 10 l/min |
| Veľkosť pripojenia | 12,7 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Šírka produktu | 175 mm |
| Výška produktu | 98 mm |
| certifikát NF | Bez certifikácie NF |
| Štandardné | PN-EN 817:2008 |
| séria | Pán |
| Typ hlavy | Keramické |
| Typ hlavy batérie | Keramická hlava 35 mm |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ regulátora teploty | Manuálne ovládanie teploty |
| Typ rukoväte | Páka |
| Počet predajní | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 65 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | 1 °C |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Prietok | 600 l/hod |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Chrome |
| Kód produktu | 5907791109026 |

1850 + recenzí








