DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Hydromasážne kabíny
- Sprchová hydromasážna kabína Onega 85 x 170 cm, asymetrická, vysoká sprchová vanička
Sprchová hydromasážna kabína Onega 85 x 170 cm, asymetrická, vysoká sprchová vanička
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchová hydromasážna kabína Onega 85 x 170 cm, asymetrická, vysoká sprchová vaničkana dopyt722,83 €587,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Veľká sprchová kabína s hydromasážou Onega, asymetrická vysoká sprchová vanička, sa bude hodiť do väčších kúpeľní. Ponúka dostatok priestoru pre pohodlný kúpeľ. Celá konštrukcia pôsobí elegantne a esteticky. Vo vnútri navyše nájdete hydromasáž, vďaka ktorej môžete z tradičného kúpeľa urobiť domáce SPA.
Vlastnosti a výhody
Hydromasážna sprchová kabína Onega 85 x 170 cm, asymetrická vysoká sprchová vanička, je produkt, ktorý Vám umožní relax pri kúpaní. Vďaka použitiu hydromasážnych trysiek a vysokej sprchovej vaničky budete môcť po náročnom dni naplno relaxovať. Dvierka z tvrdeného skla zase zabezpečia, že sa nepoškodia. Použitie takéhoto riešenia tiež uľahčuje starostlivosť. Ľahko odstránite vodný kameň a usadeniny mydla, vďaka čomu bude kabínka vždy vyzerať úhľadne a esteticky. Asymetrická vysoká sprchová kabína Onega s hydromasážou sa veľmi jednoducho inštaluje. Zvládnete to jednoducho. Ak hľadáte iné kúpeľňové dizajnové produkty, pozrite si našu ponuku a využite navrhované riešenia.
- Regulátor obmedzujúci prietok vody
- Rýchla a jednoduchá montáž
- Tesnosť
- Odolnosť
- Nastaviteľné kolieska dverí
- Jednoduché čistenie a údržba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kabína je kompletná |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 1700 mm |
| Hĺbka produktu | 850 mm |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| séria | Onega |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Mäkké zatváranie | Žiadne jemné zatváranie |
| Smer otvárania | Ľavé dvere a pravé dvere |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykový povrch |
| Orientácia | Akýkoľvek smer |
| Valčeky na dvere | Odnímateľné kolieskové korčule |
| Zahrnuté | Inštalačná sada, predné dvierka 5 mm, bočné a zadné steny 4 mm, obmedzovač prietoku vody, 4 trysky |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál sprchovej vaničky | Akryl |
| Materiál sprchového stĺpa | ABS plast |
| Materiál zadného panelu | Tvrdené sklo |
| Materiál rámu | hliník |
| Kód produktu | 3663602487708 |

1850 + recenzí











