DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Sprchové dvere
- Sprchová stena Easy-in 100 cm, matná čierna
Sprchová stena Easy-in 100 cm, matná čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchová stena Easy-in 100 cm, matná čierna3-7 dní199 €161,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna matná sprchová stena easy-in vám umožní jednoducho usporiadať sprchovací kút vo vašej kúpeľni. Výrobok je vyrobený zo skla vhodnej hrúbky. Estetickou hodnotou je matný povrch v univerzálnej farbe. Nahliadnite do našej ponuky, kde nájdete aj ďalšie funkčné prvky vybavenia kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Sprchová stena easy-in, 100 cm, matná čierna, je funkčným prvkom vybavenia kúpeľne. Časť kabíny Vám umožní vytvoriť projekt podľa Vašich potrieb a možností. Vďaka tomu bude kúpacia zóna prispôsobená vašim očakávaniam a jej vzhľad vynikne z tradičných riešení. Prvok namontujete na miesto, kde bol plánovaný podlahový odtok. Produkt sa ľahko inštaluje, takže prácu zvládnete aj sami. Čierna matná sprchová stena easy-in je vyrobená zo skla. Charakteristickým znakom produktu sú čierne profily, ktoré kontrastujú s priehľadným povrchom. Ak hľadáte zaujímavé nápady na usporiadanie kúpeľne, stena bude zaujímavou a praktickou alternatívou klasickej kabíny.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchová stena |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 2000 mm |
| séria | Easy-In |
| Typ skla | Transparentné |
| Hmotnosť produktu | 33 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Kód produktu | 5903205761385 |

1850 + recenzí









