DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Hydromasážne kabíny
- Sprchovací kút Onega hydromasážny, 85 cm, polkruhová, vysoká sprchová vanička
Sprchovací kút Onega hydromasážny, 85 cm, polkruhová, vysoká sprchová vanička
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchovací kút Onega hydromasážny, 85 cm, polkruhová, vysoká sprchová vanička3-7 dní375,61 €305,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Polkruhová sprchová kabína Onega s hydromasážou, vysokou strechou a vaničkou je dokonalým riešením pre každého, kto si chce svoju kúpeľňu zariadiť funkčne. Tento prvotriedny výrobok je vybavený hydromasážnymi tryskami. Vďaka tomu si nielen umyjete telo, ale aj relaxujete pri kúpaní. Výrobok je vybavený regulátorom, ktorý obmedzuje prietok vody, takže sa vám nezvýšia účty.
Vlastnosti a výhody
Sprchovací kút Onega s hydromasážou, 85 cm, polkruhová, vysoká sprchová vanička, je výbornou voľbou pre každého, kto rád relaxuje pri kúpaní. Relax je možný vďaka hydromasážnym tryskám. Ergonomická kabína je navyše navrhnutá tak, aby ste v nej mohli voľne zostať. Nemusíte sa báť, že by ste nemali dostatok miesta na zohnutie. Polkruhová vysoká sprchová kabína Onega s hydromasážou je veľmi tesná. Vďaka tomu máte istotu, že pri použití sprchy neutečie voda. Inštalácia produktu je veľmi jednoduchá. Ďalšou veľkou výhodou kabínky je, že sa ľahko udržiava v čistote – po kúpeli ju môžete bez námahy vyčistiť. Pozrite si ponuku nášho obchodu pre ďalšie modely.
- Regulátor obmedzujúci prietok vody
- Rýchla a jednoduchá montáž
- Tesnosť
- Odolnosť
- Nastaviteľné kolieska dverí
- Jednoduché čistenie a údržba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kabína je kompletná |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 850 mm |
| Hĺbka produktu | 850 mm |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Výška produktu | 2250 mm |
| séria | Onega |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Mäkké zatváranie | Žiadne jemné zatváranie |
| Smer otvárania | Ľavé dvere a pravé dvere |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykový povrch |
| Orientácia | Akýkoľvek smer |
| Valčeky na dvere | Odnímateľné kolieskové korčule |
| Zahrnuté | 5 mm predné dvierka, 4 mm zadná stena a inštalačná sada, regulátor obmedzujúci prietok vody, 4 trysky |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál sprchovej vaničky | Akryl |
| Materiál sprchového stĺpa | ABS plast |
| Materiál zadného panelu | Tvrdené sklo |
| Materiál rámu | hliník |
| Kód produktu | 3663602487500 |

1850 + recenzí











