DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Sprchové dvere
- Sprchové dvere Ezili výklopné 90 cm chróm/transparent
Sprchové dvere Ezili výklopné 90 cm chróm/transparent
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchové dvere Ezili výklopné 90 cm chróm/transparent3-7 dní240,72 €195,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sprchové dvere Ezili chróm/transparentné vyklápacie sú produktom, ktorý môžete použiť na vytvorenie sprchovej kabíny. Tento prvok je pokrytý povlakom, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Spolu s dvierkami dostanete magnetické tesnenie. Dvere môžete namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Sú vyrobené z bezpečnostného skla. Účinne znížte striekanie vody.
Vlastnosti a výhody
Vyklápacie sprchové dvere Ezili 90 cm chróm/transparent sú veľmi praktickým výrobkom, ktorý dobre poslúži v každej kúpeľni. Vďaka týmto dverám si môžete vytvoriť funkčný sprchovací kút. Produkt môžete namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Sprchové dvere Ezili chróm/transparentné výklopné sú vyrobené z bezpečnostného tvrdeného skla a hliníka. Sú povrchovo upravené chrómom, ktorý dodáva elegantný charakter. Produkt série Ezili je pokrytý povlakom, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Tieto dvierka sa pohodlne používajú vďaka magnetickému tesneniu. Účinne znižujú aj striekanie vody. Ďalšie prvky na stavbu sprchovacích kabín sú dostupné v predajniach Castorama.
- Povrchová úprava proti vodnému kameňu
- Bezpečnostné sklo, hrúbka: 6 mm
- Ľavé alebo pravé bočné dvere
- Magnetické tesnenie
- Obmedzené striekanie vody
- Bezpečnostné sklo, hrúbka: 6 mm
- Ľavé alebo pravé bočné dvere
- Magnetické tesnenie
- Obmedzené striekanie vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Šírka otvoru | 505 mm |
| Šírka pevného panelu | 321,00 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 1950 mm |
| Štandardné | EN 14428 |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | Ezili |
| Typ dverí | Závesné |
| Typ rámu | Minimalistický rám |
| Typ skla | Bezpečnostné tvrdené sklo |
| Typ tesnenia | Magnetická sprchová kabína |
| Mäkké zatváranie | Žiadne jemné zatváranie |
| Nastaviteľné prvky | Nastaviteľná šírka od 88 cm do 90 cm |
| Počet panelov | 2 |
| Maximálny rozsah nastavenia pre nerovné steny | 10 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa | Odolné voči usadzovaniu vodného kameňa |
| Pravá ľavá | Ľavá alebo pravá |
| Detaily pántu | Zliatina zinku |
| Zahrnuté | Upevnenie |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| S rámom/bez rámu | S rámom |
| Efekt rámu | Strieborný efekt |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Kód produktu | 5059340077710 |

1850 + recenzí











