DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Sprchové dvere
- Sprchové dvere kyvné Onega 70 cm biela/vzor
Sprchové dvere kyvné Onega 70 cm biela/vzor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchové dvere kyvné Onega 70 cm biela/vzor3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sprchové dvere Onega sú výbornou voľbou do elegantne a moderne zariadenej kúpeľne. Dvere sú precízne opracované s použitím kvalitných materiálov, preto sú pevné a odolné. Elegantný a jednoduchý dizajn krásne zapadne do interiéru. Tvrdené sklo a hliník, z ktorých je výrobok vyrobený, zaisťujú bezpečnosť používania a odolnosť. Dvere sa ľahko udržiavajú v čistote.
Vlastnosti a výhody
Tieto elegantné a precízne vyrobené krídlové sprchové dvere Onega budú perfektným doplnkom vašej kúpeľne. Vyznačujú sa štýlovou úpravou v podobe bieleho rámu a jednoduchým vzorom na skle, vďaka čomu skvele zapadnú do moderných priestorov. Sú funkčné a pohodlné na používanie, pretože poskytujú bezpečný vstup do sprchovacieho kúta. Dvere sa pohybujú kyvne, čo zaisťuje pohodlný pohyb v priestore kabíny. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolný, trvácny a ľahko sa udržiava v čistote. Sklo použité vo dverách je tvrdené, čo zaisťuje bezpečnosť používania. Rám je vyrobený z odolného a vodeodolného hliníka. Dvierka sú vybavené šikovnou a elegantnou rukoväťou pre pohodlné otváranie.
- 5 mm tvrdené bezpečnostné sklo
- Jednoduchá montáž
- Neviditeľné, nastaviteľné nástenné držiaky
- Možnosť pravostrannej a ľavostrannej montáže
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Cooke a Lewis |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Šírka otvoru | 460 mm |
| Šírka produktu | 700 mm |
| Výška produktu | 1900 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | Onega |
| Typ dverí | Výklopné polootvorené |
| Typ skla | Priehľadné s dekorom |
| Typ západky | Magnetické |
| Nastaviteľné prvky | Nastaviteľná šírka: 67,5 - 72,5 cm |
| Smer otvárania | Vonku |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa | Nie je odolný voči tvorbe vodného kameňa |
| Pravá ľavá | Ľavá alebo pravá |
| Detaily pántu | Výkyvný čapový pánt |
| Hmotnosť produktu | 17,5 kg |
| S rámom/bez rámu | S rámom |
| Kód produktu | 3663602944300 |

1850 + recenzí











