DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchy a príslušenstvo
- Sprchové súpravy
- Sprchový set Kuchinox Alanis čierna / ružové zlato
Sprchový set Kuchinox Alanis čierna / ružové zlato
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchový set Kuchinox Alanis čierna / ružové zlato3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sprchový set Kuchinox Alanis black/rose gold sa ľahko udržuje v čistote vďaka systému, ktorý znižuje množstvo usadenín vodného kameňa. Model je vyrobený z pevných materiálov a je odolný voči mechanickému poškodeniu. Produkt je dodávaný s montážnymi prvkami. Kombináciu čiernej a zlatej využijete v modernom dizajne kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Sprchový set Kuchinox Alanis black/rose gold je vybavený sprchovou hlavicou so systémom proti vodnému kameňu. Vďaka tomu pre vás nebude problém udržiavať prvok v čistote. Výrobok má systém, ktorý zabraňuje krúteniu hadice. Vďaka tomu vám súprava poskytuje pohodlie pri kúpaní. Pohodlie zaručuje aj vhodná dĺžka hadice. Sprchový set Kuchinox Alanis black/rose gold je vyrobený z ocele, plastu a gumy s oceľovým výpletom. Vďaka tomu má výrobok dlhú životnosť. Zostavenie súpravy pre vás nebude náročné. Súčasťou produktu sú montážne prvky. Vďaka štandardnému závitu nepotrebujete zložité nástroje. Séria Alanis od Kuchinox sa hodí do moderných interiérov.
- Moderný dizajn
- Slúchadlo so systémom proti vodnému kameňu
- Hadica so systémom proti prekrúteniu
- Jednoduchá montáž tyče do existujúcich otvorov
- Štandardný závit uľahčuje montáž bez náradia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchový stĺp |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kuchinox |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 7,2 l/min |
| Vzdialenosť medzi montážnymi bodmi | 65 mm |
| Priemer koľajnice | 22 mm |
| Šírka sprchovej hlavice | 56 mm |
| séria | Alanis |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Sprchovacie režimy pre sprchové slúchadlo | 1 režim striekania |
| Zahrnuté | Upevňovacie prvky |
| Farba | Čierna, ružové zlato |
| Kód produktu | 5907791180797 |

1850 + recenzí








