DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové kabíny a príslušenstvo
- Sprchové závesy
- Sprchový záves Koros 180 x 200 cm zelená/sivá
Sprchový záves Koros 180 x 200 cm zelená/sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchový záves Koros 180 x 200 cm zelená/sivá3-7 dní21 €17,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelený/sivý sprchový záves Koros je produkt, ktorý možno použiť v kúpeľni. Môžete ním dokončiť sprchovací kút. Záves nevyžaduje použitie hotovej kabíny. Tento výrobok je vyrobený z vodeodolného materiálu. Môžete ho prať v práčke. Okrem toho sa záves ľahko inštaluje. Získajte len potrebné upevňovacie prvky.
Vlastnosti a výhody
Sprchový záves Koros 180 x 200 cm zelená/sivá vám umožní praktickú a estetickú úpravu vašej kúpeľňovej sprchy. Vďaka tomuto závesu nebudete musieť kupovať chatku. Produkt série Koros ochráni vašu kúpeľňu pred postriekaním. Je vyrobená z polyesteru, ktorý je vodeodolný. Jedinečný odtieň zelenej z neho robí aj zaujímavý dekoratívny doplnok. Zeleno-sivý sprchový záves Koros je umývateľný, takže sa ľahko udržiava v čistote. Získajte upevňovacie prvky pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Zo sortimentu predajní Castorama si môžete vybrať závesy v iných veľkostiach, farbách a vzoroch. Zakúpte si aj príslušenstvo potrebné na ich inštaláciu.
- Produkt môžete zladiť so zodpovedajúcimi kúpeľňovými doplnkami z rovnakého radu alebo zladiť doplnky v rôznych farbách a vzoroch a vytvoriť tak aranžmán podľa vašich preferencií.
- Produkt vyrobený z 50% recyklovaného polyesteru
- Jednoduchá údržba: možno prať v práčke do 40°C
- Ideálna veľkosť pre väčšinu vaní a spŕch
- Vodeodolný
- Možno prať v práčke
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchový záves |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 2000 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 2000 mm |
| Informácie o životnom prostredí | 50% recyklovaný polyester |
| séria | KOROS |
| Hmotnosť | 110 g/m² |
| Počet priechodov | 12 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Držiaky sa predávajú samostatne |
| Zaťažený lem | S váženým lemom |
| Odolnosť voči vode | Hydrofóbne |
| Percentuálne zloženie materiálu | 50% recyklovaný polyester, 50% polyester |
| Integrované krúžky | Neintegrované krúžky |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Šalvia zelená |
| Materiál priechodky | hliník |
| Materiál | Polyester (PES) |
| Vzor | Uniforma |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 5059340203102 |

1850 + recenzí









