DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Vane a príslušenstvo
- Obdĺžnikové vane
- Superakrylová vaňa 170 x 70 cm
Superakrylová vaňa 170 x 70 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Superakrylová vaňa 170 x 70 cm3-7 dní237 €192,68 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akrylátová vaňa je produkt, ktorý vám pomôže zariadiť funkčnú kúpeľňu. Jeho inštaláciou si budete môcť po dlhom pracovnom dni oddýchnuť v pohodlných podmienkach a dať si horúci kúpeľ. Povrch vane je odolný voči poškodeniu a zafarbeniu, čo znamená, že zostane vo výbornom stave po veľmi dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaná vaňa je produkt, ktorý bude dokonalým doplnkom každej funkčnej a elegantnej kúpeľne. Zabezpečíte si vďaka nej komfortné podmienky na každodennú hygienu a oddýchnete si aj pri horúcom kúpeli. Vaňa je vyrobená z akrylátu - materiálu, ktorý je vysoko odolný proti poškodeniu a zmene farby. Táto vlastnosť znamená, že si môžete byť istí, že vaňa bude vyzerať perfektne po veľmi dlhú dobu. Ďalšou výhodou vane je jej atraktívny vzhľad. Má obdĺžnikový tvar a moderný dizajn, takže sa bude skvele vynímať v kúpeľniach, ktoré oceňujú pútavé doplnky. Povrch vane sa navyše rýchlo zohreje a dlho si udrží teplo vody, ktorá ju napĺňa.
- Rýchlo sa zahrieva
- Udrží vás v teple
- Ľahko čistiteľný náter
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 1700 mm |
| Hĺbka produktu | 420 mm |
| Šírka produktu | 700 mm |
| séria | Skvelé |
| Kapacita v litroch | 2,24 l |
| Zahrnuté | vaňa + nožičky SN7 |
| Hmotnosť produktu | 18 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5906976546076 |

1850 + recenzí









