DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Dávkovače mydla
- Tectonite Franke OID 611-62 1-miskový drez s odkvapkávačom a ónyxovou batériou + dávkovač
Tectonite Franke OID 611-62 1-miskový drez s odkvapkávačom a ónyxovou batériou + dávkovač
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tectonite Franke OID 611-62 1-miskový drez s odkvapkávačom a ónyxovou batériou + dávkovač3-7 dní180,78 €146,98 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Odoláva teplotám do 280°C
- Odolný voči nárazom
- Odolný voči každodennému používaniu
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Odolný voči zafarbeniu
- odolný voči UV žiareniu
- Moderný vzhľad
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo zapustené do dosky a odkvapkávača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Set |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 620 mm |
| Hĺbka produktu | 180 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Vnútorné rozmery | 35 x 43 cm |
| Výška produktu | 200 mm |
| séria | Oid |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Typ odtok/zástrčka | Manuálne vyprázdňovanie |
| Počet komôr | 1 |
| Počet otvorov pre batérie | 2 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Zahrnuté | Drez, batéria, sifón, dávkovač |
| S prevodom | Vrátane transferu |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Onyx |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Plast a nehrdzavejúca oceľ |
| Odkvapkávač | Obojstranný odkvapkávač |
| Kód produktu | 7612986441291 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








