DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Sprchové batérie do kúpeľne
- Termostatická sprchová batéria Cavally biela
Termostatická sprchová batéria Cavally biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Termostatická sprchová batéria Cavally biela3-7 dní89,80 €73,01 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria do sprchy |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 99 mm |
| Veľkosť pripojenia | 18,63 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Šírka produktu | 297 mm |
| Výška produktu | 73 mm |
| certifikát NF | Bez certifikácie NF |
| Typ hlavy | Termostatický |
| Typ hlavy batérie | Nevyžaduje sa žiadna hlava kohútika |
| Typ mixéra | Termostatický |
| Typ regulátora teploty | Termostatický |
| Typ rukoväte | Hlava |
| Počet otvorov pre batérie | 2 |
| Počet predajní | 1 |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 0,3 baru |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Prietok | 1164 l/hod |
| Farebná skupina | biely |
| Kód produktu | 3663602320067 |
Stiahnite si súbory PDF
Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach
Používateľská príručka
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









