DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Kompaktné WC
- Kompaktná toaleta Orinoco Crespo Rim, bez okraja, so sedátkom s pomalým zatváraním
Kompaktná toaleta Orinoco Crespo Rim, bez okraja, so sedátkom s pomalým zatváraním
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kompaktná toaleta Orinoco Crespo Rim, bez okraja, so sedátkom s pomalým zatváraním3-7 dní116 €94,31 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kompaktné bezrámové WC Orinoco Crespo Rim s pomaly sa zatvárajúcim sedadlom je model vyrobený z plastu a keramiky, ktorý spája funkčnosť s komfortom používania. Kompakt je vhodný do kúpeľne s WC alebo samostatného WC. Výrobok je vybavený splachovaním šetriacim vodu a sedadlom s pomalým zatváraním. Sada obsahuje nádrž, misu, montážne prvky a záchodovú dosku.
Vlastnosti a výhody
Kompaktné bezrámové WC Orinoco Crespo Rim s pomaly sa zatvárajúcim sedadlom je riešením, ktoré dobre poslúži ako v kúpeľni kombinovanej s WC, tak aj na samotnej toalete. Klasický vzhľad modelu a jeho biela farba umožňujú jednoduché začlenenie do rôznych interiérov. Kompakt je vyrobený z keramiky. Doska je vyrobená z plastu. Jeho pomaly klesajúci charakter zaisťuje pohodlné používanie toalety. Kompaktná splachovacia nádržka, ktorá šetrí vodu, vám ponúka dve možnosti splachovania. Veľké splachovanie spotrebuje 6 litrov vody, malé splachovanie 3 litre. Kompaktné bezrámové WC Orinoco Crespo Rim so sedátkom soft-close je produkt, na ktorý sa vzťahuje 10-ročná záruka na keramiku. Na dosku sa vzťahuje 2-ročná záruka. Sada obsahuje nádrž, misku, dosku a montážne prvky. Konektor nádrže je umiestnený na boku.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Toalety |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Hĺbka (cm) | 38,5 cm |
| Vzdialenosť od steny | 130 mm |
| šírka (cm) | 67,5 cm |
| výška (cm) | 72,5 cm |
| Podrobnosti o záruke | Keramika - 10 rokov, doska - 2 roky |
| séria | Crespo |
| Splachovací typ | Úspora vody |
| Typ zadnej časti WC | Kompaktný |
| Typ nádrže | Kompaktná nádrž |
| Hmotnosť (kg) | 24 kg |
| Kód produktu | 5901912882706 |

1850 + recenzí








