DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Koberce a koberčeky
- Umelá tráva Multidecor Clyde 4 m 45 mm
Umelá tráva Multidecor Clyde 4 m 45 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Umelá tráva Multidecor Clyde 4 m 45 mm3-7 dní26,79 €21,78 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Osviežte svoju záhradu bezúdržbovou umelou trávou Clyde! Táto 4-metrová tráva s výškou vlasu 45 mm poskytuje prirodzene vyzerajúcu zeleň po celý rok, bez nutnosti kosenia alebo polievania. Ideálne pre zaneprázdnených ľudí alebo pre tých, ktorí chcú bezchybnú estetiku s minimálnym úsilím.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Syntetická tráva |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Multidekor |
| Dĺžka (m) | 1 m |
| Hrúbka produktu | 47 mm |
| Pokrytie | 1 m² |
| Šírka (m) | 4 m |
| Hustota trávy | Vysoká hustota |
| Odolnosť proti vyblednutiu farieb | Odolné voči vyblednutiu |
| Odolnosť voči chlóru | Nie je odolný voči chlóru |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Odolnosť proti roztrhnutiu | Odolný proti roztrhnutiu |
| Odolnosť proti vlhkosti | Odolný voči vlhkosti |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Materiál | Polyester (PES) a polypropylén (PP) |
| Osud | Záhrada, terasa, balkón, altánok |
| Kód produktu | 5059340988511 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











