DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Umývadlové batérie do kúpeľne
- Umývadlová batéria Nyasa Inox
Umývadlová batéria Nyasa Inox
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Umývadlová batéria Nyasa Inox3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderná umývadlová batéria Nyasa Inox je dokonalým doplnkom vašej kúpeľne. Produkt vyrobený s dôrazom na každý detail dodá eleganciu každému interiéru. S ním bude každé umývadlo vyzerať neskutočne štýlovo a pôsobivo. Batéria navyše efektívne šetrí vodu. Počítať môžete aj s jednoduchou montážou.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte štýlové kúpeľňové doplnky? Elegantná umývadlová batéria Nyasa Inox je to pravé pre vás. Jeho pútavý dizajn premení vašu kúpeľňu. Produkt bol vyrobený s dôrazom na každý detail, takže vyzerá bezchybne. Kartáčovaný povrch vyzerá veľmi atraktívne. Dokonale sa hodí do interiérov zariadených v modernom štýle. Umývadlová batéria Nyasa Inox má špeciálny dizajn, ktorý umožňuje hospodárne využitie vody. To sa premieta nielen do úspor, ale aj do životného prostredia. Vstavaný rotačný perlátor zabráni špliechaniu kúpeľne. Inštalácia je veľmi jednoduchá, takže ju ľahko zvládnete aj sami. Ak hľadáte iné kúpeľňové vybavenie, pozrite si širokú ponuku predajní Castorama.
- Povrchová úprava brúsená
- Futuristický štýl
- Jednoduchá inštalácia pomocou priloženého nástroja 4 v 1
- Úspora vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 184,3 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 7,4 l/min |
| Priemer produktu | 35 mm |
| Šírka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 193 mm |
| Výška výtoku | 89 mm |
| Rozsah výtoku | 214,30 mm |
| séria | Nyasa |
| Typ batérie | S hornou pákou |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ odtok/zástrčka | Klik-clack huba |
| Typ prevzdušňovača | Jednoduché odstraňovanie kalu (SLC) |
| Typ výtoku | Jednoprúdový |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 0,1 baru |
| Vrátane odtoku | Vrátane odtoku |
| Zahrnuté | Náradie 4 v 1, odtok so zátkou click-clack |
| Hmotnosť produktu | 865 g |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Inox |
| Kód produktu | 3663602299707 |

1850 + recenzí











