DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Vane a príslušenstvo
- Kryty na vane
- Univerzálne puzdro Schedpol bez police pre všetky vane s dĺžkou oblúka max 240 cm
Univerzálne puzdro Schedpol bez police pre všetky vane s dĺžkou oblúka max 240 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne puzdro Schedpol bez police pre všetky vane s dĺžkou oblúka max 240 cm3-7 dní103,58 €84,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plášť vane má optimálne rozmery, takže si ho ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Je vyrobený z polystyrénu, ktorý poskytuje účinnú tepelnú a zvukovú izoláciu. Tento materiál spomaľuje ochladzovanie vane a umožňuje pohodlné dlhé kúpanie. Naša ponuka obsahuje rôzne typy krytov, takže si produkt môžete ešte lepšie prispôsobiť svojim potrebám.
Vlastnosti a výhody
Univerzálny plášť vane je flexibilný, takže si ho ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Má nastaviteľný rozsah dĺžky, čo značne uľahčí inštaláciu. Je vyrobená z polystyrénu, ktorý je účinnou tepelnou izoláciou, vďaka ktorej si vaňa udrží optimálnu teplotu po dlhú dobu pri kúpaní. Tento materiál tiež tlmí hluk, ktorý vzniká pri napúšťaní vane vodou, vďaka čomu je starostlivosť o telo ešte príjemnejšia. Produkt má vysokú aplikačnú teplotu, takže sa môžete voľne kúpať. Súprava obsahuje tri prvky pokryté sklotextilnou sieťovinou, teda kompletnú súpravu, ktorá umožňuje efektívnu montáž a pohodlné používanie puzdra.
- Možnosť priameho pokrytia dlažbou
- Flexibilný dizajn
- Vhodné pre oceľové a akrylátové vane
- Dá sa strihať a upravovať
- Nižšie náklady na inštaláciu vane
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Panel na vaňu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Sched-Pol |
| Šírka produktu | 2400 mm |
| Výška produktu | 580 mm |
| Typ vaňového panelu | Pre rohovú vaňu |
| Farba | Biela a sivá |
| Materiál | Polystyrén (PS) |
| Nakrájajte na požadovanú veľkosť | Dá sa skrátiť na dĺžku |
| Kompatibilita | Hodí sa pre všetky polkruhové vane (s dĺžkou oblúka max. 240 cm) |
| Kód produktu | 5907527055085 |

1850 + recenzí








