DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Vaňové batérie
- Vaňová batéria Kuchinox Pana, chróm
Vaňová batéria Kuchinox Pana, chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vaňová batéria Kuchinox Pana, chróm3-7 dní46,37 €37,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová vaňová batéria Kuchinox Pana je produkt, ktorý využijete v kúpeľni. Táto nástenná batéria umožňuje napustiť vaňu vodou a pripojiť sprchovú hlavicu. Tento výrobok je dokončený estetickým spôsobom. Je vyrobený z vodeodolných materiálov. Batéria je vybavená keramickou hlavicou.
Vlastnosti a výhody
Chrómová vaňová batéria Kuchinox Pana je produkt, ktorý možno použiť v kúpeľni. Môžete ho namontovať na stenu vedľa vane. Batéria vám vďaka tomu umožní napustiť vaňu vodou. K tomuto produktu môžete pripojiť aj sprchovú hlavicu. Chrómová vaňová batéria Kuchinox Pana je vyrobená z mosadze. Je to materiál odolný voči vode a korózii. Chrómová povrchová úprava zaisťuje estetický vzhľad. Tiež uľahčuje zladenie s inými vodovodnými batériami používanými v kúpeľni. Tento produkt sa ľahko používa. Jednoduchá rukoväť zaisťuje pohodlné miešanie vody. Vďaka tomu rýchlo dosiahnete požadovanú teplotu. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber dostupných produktov na konečnú úpravu kúpeľňovej keramiky.
- Klasický dizajn
- Telo vyrobené z mosadze
- Jednoduché čistenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Kuchinox |
| Hĺbka produktu | 162 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 10 l/min |
| Veľkosť pripojenia | 12,7 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Šírka produktu | 175 mm |
| Výška produktu | 113 mm |
| Rozsah výtoku | 150,00 mm |
| Štandardné | PN-EN 817:2008 |
| séria | PÁN |
| Typ kúpeľňovej batérie | S mixérom |
| Typ hlavy | Keramické |
| Typ hlavy batérie | Keramická hlava 35 mm |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ prevzdušňovača | Štandardné |
| Typ ventilu kohútika | 35 mm keramický kotúč |
| Počet otvorov pre batérie | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 65 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | 1 °C |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Zahrnuté | batéria, 2x rozety, 2x vačky |
| Hmotnosť produktu | 1000 g |
| Vrátane hadice | Bez hadice |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | chróm |
| Kód produktu | 5907791108999 |

1850 + recenzí








