DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Vysoké kúpeľňové skrinky
- Vysoký kúpeľňový stĺpik Mirano Azzura, 30 cm, námornícka modrá
Vysoký kúpeľňový stĺpik Mirano Azzura, 30 cm, námornícka modrá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vysoký kúpeľňový stĺpik Mirano Azzura, 30 cm, námornícka modrá3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vysoký kúpeľňový stĺpik Mirano Azzura v námorníckej modrej má matný povrch, ktorý nezanecháva nevzhľadné šmuhy. Nábytok je vyrobený z MDF a drevotriesky, takže je necitlivý na podmienky v kúpeľni. Model je odolný voči vlhkosti, takže si zachová svoj estetický vzhľad po celé roky. Stĺpik je ideálny na odkladanie uterákov a kozmetiky
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový stĺpik Mirano Azzura 30 cm tmavomodrý má dvierka s funkciou tlakového otvárania, čo zaisťuje pohodlie pri používaní. Nábytok je vyrobený z MDF a drevotriesky, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu. Stĺpik značky Mirano je odolný aj proti zvýšenej vlhkosti, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Prvok vybavenia kúpeľne je pokrytý matným lakom, takže na povrchu modelu nezostávajú žiadne nepekné šmuhy ani odtlačky prstov. Vysoký kúpeľňový stĺp Mirano Azura v námorníckej modrej sa ľahko udržuje v čistote. Nábytok môžete využiť na odkladanie pracích prostriedkov, kozmetiky alebo uterákov. Elegantný aranžmán doplní tmavomodrý stĺpik. Pozrite si aj ďalšie prvky kolekcie Azzura dostupné v našom sortimente
- Odpudivé pánty
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 260 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 1500 mm |
| séria | Azzura |
| Hmotnosť produktu | 24 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Kód produktu | 5908271111010 |

1850 + recenzí











