DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- WC misy
- WC misa Ravak Azuri s funkciou bidetu
WC misa Ravak Azuri s funkciou bidetu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
WC misa Ravak Azuri s funkciou bidetu3-7 dní333,95 €271,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
WC misa Ravak Azuri s bidetovou funkciou je veľmi praktický a multifunkčný výrobok. Je to misa aj bidet v jednom. Bezrámový dizajn sa navyše ľahko udržuje v čistote. Nastaviteľná umývacia tryska zaisťuje pohodlné používanie tohto produktu. Teplota sa nastavuje plynulo. Miska sa ľahko a rýchlo inštaluje.
Vlastnosti a výhody
Toaletná misa Ravak Azuri s funkciou bidetu je produkt so všestranným využitím. Spája v sebe misu aj bidet. Bezrámový dizajn sa navyše ľahko udržuje v čistote. Skrytý nástavec tiež uľahčuje čistenie. Vďaka nastaviteľnej umývacej tryske je používanie tohto produktu veľmi pohodlné. Plynulá regulácia teploty tiež uľahčuje používanie tejto súpravy. Toaletná misa Ravak Azuri s funkciou bidetu sa vyznačuje moderným štýlom. Bol vyrobený z keramiky a bieleho duroplastu. Sada obsahuje vodovodnú batériu s miešadlom a keramickou kartušou, ako aj záchodovú misu a sedátko. Inštalácia tohto produktu zo série Ceramic nie je náročná ani časovo náročná. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj ďalšie funkčné sety.
- Miska a bidet v jednom
- Miska bez okraja
- Nastaviteľná umývacia tryska
- Plynulá regulácia teploty
- Skrytý nástavec uľahčuje čistenie
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Moderný štýl
- Odnímateľné WC sedadlo
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná záchodová misa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 510 mm |
| Vzdialenosť od odtoku k stene | 30 mm |
| Vstupný priemer (imperiálny) | 1½" |
| Výstupný priemer | 90 mm |
| Šírka produktu | 355 mm |
| Výška produktu | 350 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov na keramiku, 3 roky na dosku a batériu |
| Typ okraja | Okraj je otvorený |
| séria | Keramické |
| Typ zadnej časti WC | Závesné |
| Mäkké zatváranie | Pánty s mäkkým zatváraním |
| Smer výstupu | Horizontálny vývod |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Upevnenie záchodovej dosky | Rýchle uvolnenie |
| Odolnosť voči baktériám | Žiadna odolnosť voči baktériám |
| Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa | Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa |
| Úspora vody | Úspora vody |
| Zahrnuté | Záchodová misa, odnímateľné sedátko soft-close, vodovodná batéria s batériou a keramickou hlavicou |
| Hmotnosť produktu | 29 kg |
| Zatvorenie krytu záchodovej dosky | Pomaly klesajúci |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál WC sedátka | Duroplast |
| Kód produktu | 8592626062682 |

1850 + recenzí











