DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- WC skrinka Mirano Azzura, biela
WC skrinka Mirano Azzura, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
WC skrinka Mirano Azzura, biela3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela WC skrinka Mirano Azzura je skvelým riešením pre prázdny priestor pod umývadlom. Vyzerá veľmi esteticky. Nábytok umožňuje usporiadať kúpeľňové doplnky. V miestnosti tak zostane poriadok. Skrinka je vyrobená z materiálu odolného voči mechanickému poškodeniu. Je vybavená systémom tichého zatvárania. Zabezpečuje pohodlné používanie nábytku.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte funkčný spôsob, ako využiť priestor pod umývadlom? Skvelým riešením bude toaletná skrinka Mirano Azzura biela. Vďaka nej si budete môcť usporiadať kúpeľňové doplnky a kozmetiku. Univerzálne a klasické farby budú dobre fungovať v moderných a mnohých iných aranžmánoch. Nábytok pôsobí veľmi vkusne, takže určite zvýrazní estetiku interiéru. WC skrinka Mirano Azzura biela vyžaduje montáž, ktorú však hravo zvládnete aj sami. Je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Systém tichého zatvárania zaisťuje pohodlné používanie nábytku. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie modely kúpeľňových skriniek zo série Azzura.
- Moderný styling
- Pánty s mäkkým zatváraním
- Lesklý biely lak
- Kovová rukoväť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 220 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 605 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Typ dverí | Slobodný |
| Mäkké zatváranie | Mäkké zatváranie |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Počet dverí | 1 |
| Popis umývadla | Slobodný |
| Hmotnosť (kg) | 12,5 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908271112703 |

1850 + recenzí









