DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- WC skrinka Mirano Azzura dub / čierna
WC skrinka Mirano Azzura dub / čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
WC skrinka Mirano Azzura dub / čierna3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
WC skrinka Mirano Azzura dub / čierna je skvelým nápadom na udržanie poriadku v kúpeľni. Všetky najnutnejšie kúpeľňové doplnky budú na jednom mieste. Nábytok je odolný voči mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu, že sa skrinka zatvára ticho, nebudete počuť žiadne vŕzganie. Skrinka dokonale zapadne takmer do každého aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Snažíte sa mať v kúpeľni poriadok, no zatiaľ ste nenašli vhodné miesto na uloženie doplnkov? Riešením vašich problémov bude WC skrinka Mirano Azzura dub / čierna. Môžete ho nainštalovať pod malé umývadlo v kúpeľni. Vďaka nemu budete mať všetky najpotrebnejšie veci po ruke. Vyzerá veľmi štýlovo, čo dokonale zvýrazní estetiku každej kúpeľne. Klasická čierna farba nábytku sa bude hodiť takmer ku každému aranžmánu. WC skrinka Mirano Azzura dub/čierna je vyrobená z odolného materiálu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Systém tichého zatvárania eliminuje praskanie a zaisťuje pohodlie pri používaní. Pozrite si aj ďalšie kúpeľňové skrinky zo série Azzura v ponuke predajne Castorama.
- Moderný styling
- Pánty s mäkkým zatváraním
- Čierny polomatný lak
- Kovová rukoväť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 220 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 605 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Typ dverí | Slobodný |
| Mäkké zatváranie | Mäkké zatváranie |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Počet dverí | 1 |
| Popis umývadla | Slobodný |
| Hmotnosť (kg) | 12,5 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, dubová |
| Kód produktu | 5908271112710 |

1850 + recenzí








