DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Dávkovače mydla
- Zásobník Franke Comfort, pochrómovaný
Zásobník Franke Comfort, pochrómovaný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zásobník Franke Comfort, pochrómovaný3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómový dávkovač Franke Comfort je možné použiť v kuchyni. Vhodné na inštaláciu na umývadlo. Výrobok sa vyznačuje estetickým spracovaním. Je dokončený moderným spôsobom. Dávkovač slúži na pohodlné dávkovanie prostriedku na umývanie riadu alebo tekutého mydla. Jeho plnenie je pohodlné. Môžete to urobiť zhora.
Vlastnosti a výhody
Chrómovaný dávkovač Franke Comfort je vhodný na použitie v kuchyni. Ide o praktický produkt, ktorý môžete nainštalovať na umývadlo. Prvok zo série Comfort je vyrobený z plastu. Materiál je odolný a odolný voči vode a vlhkosti. Chrómový dávkovač Franke Comfort je možné plniť zhora. Nevyžaduje odskrutkovanie nádrže. Tento produkt sa vyznačuje estetickým spracovaním. Chrómová farba mu dodáva moderný vzhľad. Inštalácia dávkovača pre vás nebude náročná. Vďaka tomuto produktu budete môcť pohodlne dávkovať tekuté mydlo alebo prostriedok na umývanie riadu. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších doplnkov na použitie v kuchyni.
- Pohodlné plnenie zhora
- Estetické spracovanie
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dávkovač mydla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Franke |
| Priemer produktu | 50 mm |
| Šírka produktu | 64 mm |
| Výška produktu | 91 mm |
| séria | Pohodlie |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Chrome |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 7612985702324 |

1850 + recenzí









