DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Závesné skrinky do kúpeľne
- Závesná skrinka Mirano Azzura 60 cm biela
Závesná skrinka Mirano Azzura 60 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná skrinka Mirano Azzura 60 cm biela3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná skrinka Mirano Azzura biela je priestranný kus nábytku, ktorý udrží vo vašej kúpeľni poriadok. Svoje miesto si tak nájde kozmetika, doplnky a textil. Systém tichého zatvárania zaisťuje pohodlie pri používaní. Nábytok je vyrobený z drevotriesky. To znamená, že skriňa je odolná voči mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete priestranný nábytok do kúpeľne, aby ste v nej mali poriadok? Vaše problémy sa skončia, keď si zaobstaráte závesnú skrinku Mirano Azzura 60 cm biela. Je mimoriadne užitočná, pretože vám pomôže usporiadať kúpeľňové doplnky a kozmetiku. Vďaka tomu bude miestnosť čistejšia a funkčnejšia. Nábytok je vybavený systémom tichého zatvárania, ktorý zaisťuje komfort každodenného používania. Závesná skrinka Mirano Azzura white je jednoduchá na montáž a zvládnete ju bez problémov aj svojpomocne. Je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Nábytok pôsobí esteticky a zachováva si svoj skvelý vzhľad po dlhú dobu. Predajňa Castorama ponúka ďalšie modely kúpeľňových skriniek zo série Azzura.
- Moderný styling
- Pánty s mäkkým zatváraním
- Lesklý biely lak
- Kovová rukoväť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 200 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 750 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Hmotnosť produktu | 15,5 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Skončiť | Lesklé |
| Kód produktu | 5908271112727 |

1850 + recenzí









