DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Závesné skrinky do kúpeľne
- Závesná skrinka Mirano Azzura 60 cm dub / čierna
Závesná skrinka Mirano Azzura 60 cm dub / čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná skrinka Mirano Azzura 60 cm dub / čierna3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná skrinka Mirano Azzura dub/čierna sa bude hodiť do malej kúpeľne. Vďaka nej schováte všetky najpotrebnejšie doplnky a kozmetiku. Všetko tak budete mať po ruke na jednom mieste. Montáž nábytku je jednoduchá a zvládnete to aj svojpomocne. Skriňa je vyrobená z drevotriesky. Tento materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Nemáte príliš veľkú kúpeľňu, no chceli by ste v nej mať poriadok? Určite budete potrebovať závesnú skrinku Mirano Azzura 60 cm dub / čierna. Zmestia sa do nej všetky doplnky a kozmetika, pre ktoré ste v tejto miestnosti doteraz nenašli miesto. To zabezpečí pohodlie pri každej návšteve kúpeľne. Nábytok vyžaduje montáž, no je taká jednoduchá, že ju zvládnete aj svojpomocne. Závesná skrinka Mirano Azzura dub/čierna je vyrobená z kvalitnej drevotriesky, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Nábytok sa ľahko udržiava v čistote, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Dekorovaný v univerzálnej čiernej farbe, skvele zapadne do každého aranžmánu. Pozrite si ponuku predajne Castorama na ďalšie modely závesných skriniek zo série Azzura.
- Moderný styling
- Pánty s mäkkým zatváraním
- Čierny polomatný lak
- Kovová rukoväť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 200 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 750 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Hmotnosť produktu | 15,5 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, dubová |
| Skončiť | Matný |
| Kód produktu | 5908271112734 |

1850 + recenzí








