DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine s umývadlom
- Závesná skrinka Mirano Falco s umývadlom, 60 cm, biela
Závesná skrinka Mirano Falco s umývadlom, 60 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná skrinka Mirano Falco s umývadlom, 60 cm, biela3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná biela skrinka Mirano Falco s umývadlom je produkt, ktorý využijete v kúpeľni. Skriňa je vyrobená z odolného materiálu. Vyzerá tiež veľmi esteticky. Je vybavená dvoma zásuvkami s tichým zatváraním. Tento produkt je odolný voči vlhkosti. Sada obsahuje aj úchytky na nábytok.
Vlastnosti a výhody
Závesná skrinka pod umývadlo Mirano Falco 60 cm biela nájde uplatnenie v kúpeľni. Ide o produkt s univerzálnym vzhľadom. Vďaka bielej povrchovej úprave a lakovanému náteru je ideálny pre moderné aranžmány. Skrinka je ponúkaná so zodpovedajúcim keramickým umývadlom. Na výrobu nábytku bola použitá MDF doska. Vďaka tomu je pevný a odolný. Je tiež odolný voči vlhkosti. Biela stojaca skrinka pod umývadlo Mirano Falco umožňuje efektívne využitie priestoru pod umývadlom. Dve priestranné zásuvky sú vybavené systémom tichého zatvárania. Skrinku dostanete aj s úchytkami. Predajne Castorama ponúkajú aj mnoho iného kúpeľňového nábytku, ktorý vám uľahčí skladovanie kozmetiky a doplnkov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňová skrinka s umývadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 470 mm |
| Priemer otvoru pre batériu | 35 mm |
| Šírka produktu | 610 mm |
| Výška produktu | 520 mm |
| séria | Falcon |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Vypúšťacia zátka súčasťou | Vypúšťacia zátka nie je súčasťou dodávky |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Počet zásuviek | 2 |
| Počet rukovätí | 2 |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Sifón v cene | Nie sú zahrnuté sifóny |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Hmotnosť produktu | 29 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Matná biela |
| Materiál dverí | MDF |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska s melamínovým povrchom (MFC) |
| Materiál zadného panelu | Drevotrieska s melamínovým povrchom (MFC) |
| Materiál umývadla | Keramika |
| Kód produktu | 5908271112864 |

1850 + recenzí










