DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Závesné skrinky do kúpeľne
- Závesná skrinka Mirano Vena 30 cm biela
Závesná skrinka Mirano Vena 30 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná skrinka Mirano Vena 30 cm biela3-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrinku Vena si môžete zavesiť do kúpeľne ako praktický kus nábytku na odkladanie kozmetiky a iných pomôcok. Vkusný vzhľad má vďaka bielej dyhe a dekoru v tvare zdobeného rámu. Zátky sú inštalované na pántoch produktu, vďaka čomu zatváranie dverí nevytvára hluk. V ponuke máme aj ďalší nábytok zo série Vena vytvárajúci pútavú zostavu.
Vlastnosti a výhody
Skrinku Vena odporúčame ako ukončovací prvok do vašej kúpeľne. Ideálna je na uloženie kozmetiky, ktorú rozložíte na dve vysoké a priestranné police. Okrem toho je prezentovaný kus nábytku pomerne úzky, takže sa dá prispôsobiť každej miestnosti, dokonca aj tej najmenšej. Vďaka potiahnutiu bielou lesklou dyhou zapadne do minimalistických interiérov a prítomnosť dekoru v podobe rámu dodá okoliu ďalšiu eleganciu. Veľkou výhodou sú aj pánty, ktoré zabezpečia tiché zatváranie, takže zatváranie dvierok nebude obťažovať ostatných členov domácnosti. Prvok je možné jednoducho namontovať na kovovú lištu pripevnenú rozpernými kolíkmi. Závesnú skrinku odporúčame kombinovať s ďalšími výrobkami zo série Vena.
- Vysoko kvalitný lak
- Pevné a odolné kovania
- Jednoduchá montáž
- Mäkké zatváranie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 200 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Typ závesu | Skryté |
| Mäkké zatváranie | Mäkké zatváranie |
| Smer otvárania dverí | Univerzálny |
| Hmotnosť produktu | 9 kg |
| Farba | biely |
| Materiál dverí | Laminovaná drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF). |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska |
| Materiál zadného panelu | Drevotrieska |
| Skončiť | Vysoký lesk |
| Kód produktu | 5908271108263 |

1850 + recenzí










