DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Závesné skrinky do kúpeľne
- Závesná skrinka Mirano Vika 30 cm antracit
Závesná skrinka Mirano Vika 30 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná skrinka Mirano Vika 30 cm antracit3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitová závesná skrinka Mirano Vika je užitočným a estetickým zariadením. Vďaka čiernym, lakovaným čelám sa bude skvele vynímať v modernej kúpeľni. Systém jemného zatvárania rieši nepríjemný problém s hrkotajúcimi dverami. Skrinka je dostupná aj v bielej farbe. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Vika.
Vlastnosti a výhody
Dráždi vás vytrvalé búchanie dvierok skriniek? Vyberte si nábytok so systémom mäkkého zatvárania, ako je napríklad závesná skrinka Mirano Vika 30 cm antracit. Je vyrobený z odolnej nábytkárskej dosky a MDF, takže svoju funkciu bude plniť dlho vo výbornom stave. Čierne čelá s povrchovou úpravou vo vysokom lesku pôsobia mimoriadne elegantne. Sú ideálne najmä do priestranných izieb s moderným dekorom. Závesná skrinka Mirano Vika antracitová je vybavená šikovnými, pochrómovanými úchytkami, vďaka ktorým sa dobre hodí k ostatným prvkom kúpeľňového vybavenia. Zlaďte skrinku Mirano Vika s ďalším nábytkom z rovnakej série a vychutnajte si ucelený dizajn celého interiéru.
- Mäkké zatváranie
- Chrómované rukoväte
- Lesklý lak
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 220 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Vika |
| Hmotnosť produktu | 9 kg |
| Farba | Antracit |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska a drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5908271110396 |

1850 + recenzí









