DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Závesná skrinka pod umývadlo Mirano Azzura, 50 cm, námornícka modrá
Závesná skrinka pod umývadlo Mirano Azzura, 50 cm, námornícka modrá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná skrinka pod umývadlo Mirano Azzura, 50 cm, námornícka modrá3-7 dní138,89 €112,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná skrinka pod umývadlo Mirano Azzura, tmavomodrá, sa bude skvele hodiť do moderných a elegantných interiérov. Model poskytuje dodatočný úložný priestor. Špeciálne vodidlá zaručujú tiché zatváranie zásuviek. Vďaka závesnej skrinke skryjete umývadlový sifón. Výrobok je vyrobený z materiálov na báze dreva a chránený lakom.
Vlastnosti a výhody
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 50 cm, tmavomodrá, je vyrobená z MDF a drevotriesky. Model je povrchovo upravený lakom, vďaka čomu je odolný voči kúpeľňovým podmienkam. Nábytok zo série Azzura NEW pozostáva zo zásuviek. Vďaka nim si ľahko usporiadate veci, ktoré potrebujete. Závesná skrinka pod umývadlo Mirano Azzura, tmavomodrá, má vodidlá s mechanizmom tichého zatvárania, čo zaisťuje komfort používania. Model je určený na svojpomocnú montáž. Skrinku jednoducho zložíte. Nábytok značky Mirano vyniká svojou tmavomodrou farbou, ktorá sa hodí do moderných a elegantných interiérov. Skrinka je závesná, takže je pod ňou ešte nejaké miesto, napríklad na váhu. Model vám umožní zakryť sifón.
- Moderný styling
- Vodiace lišty zásuviek s mäkkým zatváraním
- Lakované boky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 351 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 460 mm |
| Zahrnuté | kabinet |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | námorníctvo |
| Kód produktu | 5908271111638 |

1850 + recenzí









