DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Závesná toaletná misa Roca Zefir bez okraja so sedátkom s mäkkým zatváraním, čierna
Závesná toaletná misa Roca Zefir bez okraja so sedátkom s mäkkým zatváraním, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná toaletná misa Roca Zefir bez okraja so sedátkom s mäkkým zatváraním, čierna3-7 dní382,22 €310,75 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Miska bez okraja
- Skryté upevňovacie prvky
- Antibakteriálne sedadlo s pomalým zatváraním
- Miska vhodná na oplachovanie 3/6L alebo 3/4,5L
- Rýchle odstránenie dosky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná toaletná misa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 540 mm |
| Vzdialenosť od odtoku k stene | 20 mm |
| Výstupný priemer | 102 mm |
| Šírka produktu | 350 mm |
| Výška produktu | 440 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| Podrobnosti o záruke | Keramika 5 rokov, ostatné diely 2 roky |
| Typ goliera | Bez goliera |
| Typ zadnej časti WC | Prilieha k stene |
| Mäkké zatváranie | Sedák s mäkkým zatváraním |
| Smer výstupu | Horizontálny vývod |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Upevnenie záchodovej dosky | Rýchle uvolnenie |
| Odolnosť voči baktériám | Odolné voči baktériám |
| Úspora vody | Úspora vody |
| Zahrnuté | Miska, doska |
| Hmotnosť produktu | 27800 kg |
| Zatvorenie krytu záchodovej dosky | Pomaly klesajúci |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Matná čierna |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál WC sedátka | Duroplast |
| Kód produktu | 8433290988901 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








