DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Pisoáre a bidety
- Závesný bidet Roca Gap
Závesný bidet Roca Gap
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesný bidet Roca Gap3-7 dní198,57 €161,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesný bidet Roca Gap sa vyznačuje moderným dizajnom. Zlaďte ju s toaletnou misou z rovnakej série, aby ste dosiahli koherentné usporiadanie kúpeľne. Výrobok zo sanitárnej keramiky má hladký povrch, ktorý sa ľahko čistí. Biely model sa vyznačuje odolnosťou voči veľkej záťaži a necitlivosťou voči poškriabaniu
Vlastnosti a výhody
Závesný bidet Roca Gap je vyrobený zo sanitárnej keramiky. Vďaka tomu je odolný a má hladký povrch, vďaka čomu je čistenie oveľa jednoduchšie. Skryté spojovacie prvky navyše uľahčia odstraňovanie nečistôt. Biely model je určený na montáž na stenu. Výrobok je odolný voči mechanickému poškodeniu. Bidet série Gap bol testovaný na zaťaženie 400 kilogramov. Model sa vyznačuje aj odolnosťou voči poškriabaniu. To znamená, že závesný bidet Roca Gap si zachová svoj estetický vzhľad po mnoho rokov. Model určený do kúpeľne sa vyznačuje moderným dizajnom. Zlaďte ho s toaletnou misou Gap. Vďaka tomu bude usporiadanie priestoru konzistentné. Pozrite si aj ďalšie nástenné bidety Roca
- Jednoduché čistenie vďaka skrytým úchytkám
- Vysoká kvalita
- Moderný dizajn v súlade s WC misou GAP
- Odolnosť proti mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
- Testované na zaťaženie 400 kg
- Možno kombinovať s bidetovým sedadlom GAP a bidetovou batériou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 54 cm |
| šírka (cm) | 34 cm |
| výška (cm) | 31,5 cm |
| séria | Medzera |
| Zahrnuté | Vrátane nástenného bidetu so skrytými úchytmi |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Materiál | Keramika |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa a WC |
| Kód produktu | 8433290383270 |

1850 + recenzí









