DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Pisoáre a bidety
- Závesný bidet Roca Teras
Závesný bidet Roca Teras
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesný bidet Roca Teras3-7 dní251,37 €204,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesný bidet Roca Teras vám uľahčí starostlivosť o vašu osobnú hygienu. Tento elegantný model s kompaktnými rozmermi dokonale zapadne do každej kúpeľne. Vďaka bielej farbe ju ľahko zladíte s ostatným zariadením kúpeľne. Bidet je vyrobený z kvalitného porcelánu
Vlastnosti a výhody
Závesný bidet Roca Teras vám pomôže postarať sa o vašu osobnú hygienu pohodlným a pohodlným spôsobom. Ponúkaný model, zo série Teras, sa vyznačuje malými rozmermi. Bidet je dlhý 48 cm, takže ho môžete nainštalovať aj do malej kúpeľne. Bidet je vybavený prepadovým otvorom. Výrobok je vyrobený z kvalitného bieleho porcelánu. Vďaka tomu jednoducho zladíte bidet s iným zariadením kúpeľne. Naša predajňa ponúka aj záchodovú misu z rovnakej série. Výberom produktov Teras získate súdržné a harmonické usporiadanie vo vašej kúpeľni. Závesný bidet Roca Teras je namontovaný na ráme, ktorý je dostupný aj v našej predajni. Na prezentovaný model sa vzťahuje päťročná záruka
- Kompaktná veľkosť
- V kombinácii s miskou Teras
- Vysoko kvalitný porcelán
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Roca |
| Hĺbka (cm) | 48 cm |
| šírka (cm) | 36 cm |
| výška (cm) | 30 cm |
| séria | Terasa |
| Zahrnuté | Bidet |
| Hmotnosť (kg) | 21,4 kg |
| S prepadovým otvorom | S prepadovým otvorom |
| Farba | biely |
| Materiál | Keramika |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kód produktu | 8433290761139 |

1850 + recenzí









