DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Misky na mydlo
- Zlatá miska na mydlo s niťou
Zlatá miska na mydlo s niťou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zlatá miska na mydlo s niťou3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zlatá mydelnička Floss je praktický doplnok určený na použitie v kúpeľni. Produkt bude slúžiť na pohodlné skladovanie mydla. Mydelnička bude aj estetickým doplnkom miestnosti. Vďaka nemu ochránite drez pred mydlovou špinou. Na výrobu tohto príslušenstva boli použité odolné materiály
Vlastnosti a výhody
Zlatá mydelnička Floss je mimoriadne estetický kúpeľňový doplnok. Dokonale sa hodí do každého aranžmánu. Zlatá farba dodáva kúpeľni elegantný charakter. Zvyšuje tiež jeho estetiku. Produkt série Floss je určený na pohodlné skladovanie mydla. Zabraňuje tiež tvorbe usadenín mydla na okraji vane alebo umývadla. Zlatá miska na mydlo Floss je vyrobená z keramiky. Tento materiál nepoškodí kontakt s vodou. Navyše je to odolný a odolný materiál, ktorý sa dá ľahko čistiť. K mydlovni si môžete vybrať aj iné doplnky z rovnakej série. Hľadáte výraznejšie doplnky do izby? Pozrite si ďalšie hotové série dostupné v predajniach Castorama
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Miska na mydlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 115 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 20 mm |
| séria | Floss |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Zlatý |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 5908262416322 |

1850 + recenzí








