DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Zrkadlové skrinky
- Zrkadlová skrinka Cersanit Olivia 56 x 56,4 x 15,3 cm
Zrkadlová skrinka Cersanit Olivia 56 x 56,4 x 15,3 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zrkadlová skrinka Cersanit Olivia 56 x 56,4 x 15,3 cm3-7 dní164,45 €133,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zrkadlová skrinka Olivia je elegantný kus nábytku, ktorý je skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú v malej miestnosti dosiahnuť efekt moderného aranžmánu. Produkt vám umožní uložiť do skrinky všetky druhy príslušenstva a zrkadlový panel na dvierkach vám pomôže pri každodenných činnostiach. Skriňa je vyrobená z jednoduchých prvkov, takže si ju môžete úspešne zostaviť sami.
Vlastnosti a výhody
Zrkadlová skrinka Olivia je súčasťou kolekcie nábytku v modernom štýle, ktorá bude ideálnou ponukou pre ľudí hľadajúcich elegantne dokončené vybavenie kúpeľne. Prezentovaný výrobok je vyrobený z materiálov pozostávajúcich z obojstranne laminovanej drevotrieskovej dosky a zrkadlového povrchu. Vďaka tejto kombinácii je výrobok odolný a navyše funkčný, pretože v sebe spája dve aplikácie - do skrinky uložíte všetky potrebné doplnky a kozmetiku a priestor kúpeľne tak zostane bez stojacich predmetov. Navyše optimálne využijete dostupný priestor, pretože na dvierkach produktu je zrkadlo, takže ho nemusíte kupovať a montovať inam. Toto riešenie je ideálne pre malé miestnosti. Ďalšou výhodou je klasické prevedenie, ktoré zapadne do každého kúpeľňového štýlu, najmä do toho minimalistického.
- Otváracia zrkadlová skrinka s funkčnými policami
- LED osvetlenie
- Otváranie stlačením
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Cersanit |
| Hĺbka produktu | 153 mm |
| Šírka produktu | 560 mm |
| Výška produktu | 564 mm |
| Hmotnosť (kg) | 14,2 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907720644840 |

1850 + recenzí











