DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Laminátové dosky
- 18 mm lamino doska, dub borobon, 5,42 m2
18 mm lamino doska, dub borobon, 5,42 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
18 mm lamino doska, dub borobon, 5,42 m23-7 dní19,89 €16,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Laminovaná doska z dubu borobon je interiérový dokončovací prvok, ktorý je možné použiť mnohými spôsobmi. S jeho pomocou môžete vyrábať nábytok a čelá alebo vytvárať obklady stien. Laminovaný výrobok je odolný voči oderu a ľahko sa čistí. Doska je vyrobená z pevných materiálov, je odolná.
Vlastnosti a výhody
18 mm laminovaná doska dub borobon 5,42 m2 má široké využitie v nábytkárskom a interiérovom dizajne. Môžete s ním vytvárať obklady stien alebo s ním stavať nábytok. Produkt skvele poslúži aj ako čelá skriniek. Laminovaná doska z dubu borobon je odolná voči oderu. Tiež nebudete mať problém s udržiavaním čistoty. Výrobok je vyrobený z pevnej drevotriesky. Ide o odolný a odolný materiál, takže varná doska vám bude dlho dobre slúžiť. Výrobok svojím vzhľadom odkazuje na prírodné drevo a bude vyzerať skvele v klasických aj modernejších aranžmánoch. V našej ponuke nájdete aj iné lamino dosky. Pozývame vás zoznámiť sa so sortimentom predajne.
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Odolný voči oderu
- Odolný
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2620 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2070 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Typ balenia | ks |
| Pokrytie | 5,42 m² |
| Materiál | Drevotrieska |
| Hmotnosť (kg) | 62,5 kg |
| Kód produktu | 5907587424722 |

1850 + recenzí








