DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Sádry
- Hotové sadrové omietky
- Akryl Putz ST10 Štartovací tmel 20 kg
Akryl Putz ST10 Štartovací tmel 20 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akryl Putz ST10 Štartovací tmel 20 kg3-7 dní21,20 €17,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Acryl-Putz tmel je určený na vnútorné použitie. Môže sa použiť na pokrytie stien a stropov, ako aj tehlových a betónových podláh. Je vhodný aj na hladenie dreva, drevu podobných materiálov a na škárovanie sadrokartónových dosiek pomocou armovacej pásky. Tmel pokrýva veľké chyby a najmenšie nerovnosti.
Vlastnosti a výhody
Acryl-Putz tmel Śnieżka je určený na vnútorné použitie. Je obohatený o mikročasticové plnivá, ktoré prenikajú aj do tých najmenších nerovností. Poradí si aj s veľkými škárami – nepraská a nezmršťuje sa, takže sa ním dajú prekryť škáry až do hĺbky 3 centimetrov. Vhodné na vyhladenie stien a stropov a na škárovanie sadrokartónových dosiek pomocou armovacej pásky. Prekryje veľké aj malé nerovnosti na omietnutých povrchoch a vyrovná tehlové a betónové podklady. Dá sa použiť aj na drevo a drevu podobné materiály. Po nanesení a zaschnutí omietky získate dokonale hladký, snehovo biely povrch pripravený na maľovanie alebo tapetovanie. Po prekrytí defektov naneste vyhladzovaciu vrstvu. Nie je potrebné nanášať ďalšiu vrstvu hotovej omietky, pretože povrch je už hladký.
- Ľahko sa nanáša a brúsi
- Aplikácia od 1-3 mm
- Jednotlivé chyby do 3 cm
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 20,09 kg |
|---|---|
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Typ balenia | ks |
| Inštrukcie na používanie | Kovová stierka, airless nástrek |
| Počet vrstiev | 2 |
| výška (cm) | 50 cm |
| šírka (cm) | 28 cm |
| Hĺbka (cm) | 12 cm |
| Hmotnosť (kg) | 20,09 kg |
| Kód produktu | 5903973104421 |

1850 + recenzí








