DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 25 mm na kov 2 kg
Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 25 mm na kov 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 25 mm na kov 2 kg3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fosfátované skrutky Azmet do kovu sú odolné a funkčné upevňovacie diely. Sú ideálne na rekonštrukciu alebo výstavbu. S ich pomocou môžete natrvalo spojiť kovové prvky. Kónický tvar výrazne uľahčí zaskrutkovanie prvku bez nutnosti predvŕtania podkladu. Skontrolujte si aj ďalšie rozmery skrutiek Azmet, ktoré nájdete v našom obchode.
Vlastnosti a výhody
Plánujete rekonštrukciu alebo stavbu a zbierate upevňovacie diely? Na spájanie rôznych prvkov sú potrebné fosfátové skrutky Azmet 3,5 x 25 mm do kovu, 2 kg. Sú vyrobené z kvalitnej nízkouhlíkovej ocele. Materiál je odolný, takže štruktúra bude stabilná po mnoho rokov. Fosfátované skrutky Azmet sa ľahko používajú. Nevyžadujú dodatočné vŕtanie, čo výrazne urýchľuje prácu. Výhodou malých výrobkov je kónický tvar, ktorý si poradí s kovovými podkladmi a nepoškodí konštrukciu pri skrutkovaní. Skrutky sú odolné voči vlhkosti, takže ich môžete použiť v konštrukciách, ktoré budú vystavené škodlivým podmienkam. Náš sortiment zahŕňa aj ďalšie varianty skrutiek, ktoré majú rôzne účely a rozmery.
- Odolné a pohodlné skrutkovanie bez nutnosti vŕtania
- Zabezpečujú pevné spojenie
- Odolný voči vlhkosti
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 25 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Kónicky zrezaný |
| Typ produktu | skrutka |
| Marka | Azmet |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628807507 |

1850 + recenzí








