DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 35 mm na kov 2 kg
Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 35 mm na kov 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 35 mm na kov 2 kg3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fosfátované kovové skrutky Azmet sa vyznačujú odolnosťou a špeciálne navrhnutým kužeľovým tvarom. Montážne príslušenstvo sa veľmi jednoducho používa. Poradia si s náročnými kovovými povrchmi, takže pomocou tohto materiálu môžete vytvárať pevné štruktúry. Spoznajte náš sortiment a vyberte si ďalšie skrutky s rôznymi rozmermi a určením.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte extrémne odolné upevňovacie diely, ktoré vám poslúžia pri stavbe či rekonštrukcii? Azmet 3,5 x 35 mm fosfátované skrutky do kovu, 2 kg, vyrobené z nízkouhlíkovej ocele, vám umožnia spájať náročné prvky. S ich pomocou môžete vyrobiť kovové konštrukcie, ktoré vydržia mnoho rokov. Fosfátované skrutky Azmet sa jednoducho inštalujú. Keďže nevyžadujú predvŕtanie podkladu, prácu výrazne zrýchli a uľahčí. Majú kónický tvar, vďaka čomu nepoškodíte štruktúru kovu a spojenie bude estetické. Výhodou skrutiek je odolnosť proti vlhkosti. Ľahko ich využijete na miestach, kde hrozí výskyt tohto faktora. V našej ponuke nájdete aj iné rozmery tohto modelu skrutky a produkty určené do dreva.
- Odolné a pohodlné skrutkovanie bez nutnosti vŕtania
- Zabezpečujú pevné spojenie
- Odolný voči vlhkosti
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 35 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Kónicky zrezaný |
| Typ produktu | skrutka |
| Marka | Azmet |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628807514 |

1850 + recenzí








