DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 45 mm do dreva 2 kg
Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 45 mm do dreva 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Azmet fosfátované skrutky 3,5 x 45 mm do dreva 2 kg3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fosfátované skrutky do dreva Azmet budú užitočné pri renovácii, na stavbách aj v domácej dielni. S týmito doplnkami môžete trvalo spojiť drevené prvky a prvky na báze dreva. Skrutky sú odolné a majú špeciálne vyvinutú štruktúru, ktorá umožňuje jednoduchú inštaláciu. V našom obchode nájdete široký sortiment skrutiek Azmet, ktoré sa líšia účelom a rozmermi.
Vlastnosti a výhody
Fosfátované skrutky Azmet 3,5 x 45 mm do dreva, 2 kg, sú vyrobené z kvalitnej nízkouhlíkovej ocele. Materiál sa vyznačuje nadpriemernou odolnosťou, vďaka čomu zostane spájanie prvkov trvácne dlhé roky. Tento variant skrutky sa vám bude hodiť pri stavbe a renovácii. Môžete ich použiť aj na vytváranie rôznych drevených projektov vo vašej dielni. Fosfátované skrutky Azmet majú kónický tvar. Môžete ich nainštalovať bez predvŕtania, vďaka čomu je práca oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Ďalšou výhodou je, že skrutky sú odolné voči vlhkosti. Môžu byť použité v konštrukciách, ktoré budú umiestnené vonku. Skontrolujte aj iné varianty skrutiek Azmet, ktoré sa líšia rozmermi a účelom.
- Odolné a pohodlné skrutkovanie bez nutnosti vŕtania
- Zabezpečujú pevné spojenie
- Odolný voči vlhkosti
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 45 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Kónicky zrezaný |
| Typ produktu | Skrutka do dreva |
| Marka | Azmet |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628807491 |

1850 + recenzí








