DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské doplnky
- Výbava kuchynských zásuviek a skriniek
- Bambusová vložka do zásuvky Nitaki 10 x 42 cm
Bambusová vložka do zásuvky Nitaki 10 x 42 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bambusová vložka do zásuvky Nitaki 10 x 42 cm3-7 dní17,37 €14,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bambusová vložka do zásuvky Nitaki je neoceniteľnou pomocou pri organizovaní predmetov a ich ochrane pred stratou. Výrobok je vyrobený z MDF dosky a bambusového dreva. Vložka je kompatibilná so skrinkami série Soto od . Výrobca poskytuje na svoj kontajner päťročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte spôsob, ako usporiadať veci v zásuvke? Bambusová vložka do zásuvky Nitaki vám s tým pomôže. Vďaka nemu ochránite aj drobnosti pred stratou. Nádobu ľahko udržíte v čistote jednoduchým utretím vlhkou handričkou. Výrobok jednoducho umiestnite do kuchynských skriniek zo série Soto. Vložka je kompatibilná s ostatnými organizérmi zo série Nitaki. Vďaka tomu ich môžete ľubovoľne kombinovať podľa svojich potrieb a vytvoriť tak efektívny úložný systém. Bambusová vložka do zásuvky Nitaki 10 × 42 cm je vyrobená z MDF dosky a bambusového dreva, čo je tvrdý materiál. Vďaka tomu máte istotu, že nádobu nepoškriabete. Na výrobok sa vzťahuje päťročná záruka.
- Tento rad kuchynských úložných doplnkov bol navrhnutý tak, aby uvoľnil priestor na pracovnej doske a optimálne využil priestor v kuchyni
- Navrhnuté pre zásuvky rôznych veľkostí
- Príborová vložka nevyžaduje montáž, môžete ju ihneď začať používať
- Vymeňte vložky do príborov, aby vyhovovali rôznym veľkostiam príborov a náčinia
- Dokonale sa hodí do každej kuchyne. Kuchynské doplnky by nemali byť zložité
- Odolný materiál s textúrovaným povrchom, ktorý možno zladiť so zásuvkami pre štýlový a funkčný vzhľad
- Bambus má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, čo uľahčuje udržiavanie hygieny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Organizér na príbory |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 420 mm |
| Hĺbka produktu | 424 mm |
| Šírka produktu | 102 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Nitaki |
| Počet úrovní | 1 |
| Počet priehradiek | 1 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Rozšíriteľné/nastaviteľné | Nie je skladateľný |
| Hmotnosť produktu | 500 g |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Prirodzené |
| Materiál | Bambusová a MDF doska |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kompatibilita | Hodí sa do zásuviek Soto 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm a 100 cm |
| Nastaviteľné | Nie je možná žiadna úprava |
| Kód produktu | 3663602632962 |

1850 + recenzí










