DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Diely a príslušenstvo pre kuchynský nábytok
- Barové stoličky
- Barová stolička Cooke&Lewis Shira, biela
Barová stolička Cooke&Lewis Shira, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Barová stolička Cooke&Lewis Shira, biela3-7 dní75 €60,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela barová stolička Cooke&Lewis Shira dobre poslúži v škandinávskom a minimalistickom interiéri. Sedačku využijete v kuchyni alebo obývačke s kuchynským kútom. Taburetku môžete umiestniť hneď vedľa ostrovčeka, aby ste ju mohli pohodlne používať. Model je vyrobený z ocele a dreva, čo zaisťuje pevnú konštrukciu. Biele sedadlo sa ľahko čistí.
Vlastnosti a výhody
Barová stolička Cooke&Lewis Shira biela poslúži na spestrenie kuchynského aranžmánu. Model môžete umiestniť hneď vedľa ostrovčeka, takže poslúži ako pohodlný stolík. Produkt Cooke&Lewis je vyrobený z dreva a ocele. Vďaka tomu má taburetka odolnú základňu a bude vám slúžiť dlhú dobu. Súčasťou výbavy je biely sedák a nohy vo farbe dreva. Vďaka tomu model zapadnete do interiéru zariadeného v škandinávskom štýle. Biela barová stolička Cooke&Lewis Shira dobre poslúži aj v minimalistickom a modernom usporiadaní. Sedadlo modelu nespôsobí pri čistení žiadne ťažkosti. Na odstránenie nečistôt zo stolice použite mierne navlhčenú handričku. Viac modelov zo série Shira nájdete v našom sortimente.
- Jednoduché čistenie
- Pevné drevené nohy
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Barová stolička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Cooke a Lewis |
| Hĺbka produktu | 400 mm |
| Šírka produktu | 390 mm |
| Výška produktu | 805 mm |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| Komerčné/domáce použitie | Domáce použitie |
| Maximálne zaťaženie | 110 kg |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Opierka na nohy | S opierkou nôh |
| Produkt zabalený naplocho | Produkt zabalený naplocho |
| Otočné sedadlo | Pevné sedadlo |
| Zahrnuté | Skrutky M7x 40 mm a skrutky M5x 30 mm |
| Čalúnené | Nepolstrované |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela a prírodná |
| Kód produktu | 3663602553090 |

1850 + recenzí











