DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Mozaikové omietky
- Baumit MosaikTop 301 mozaiková omietka 15 kg
Baumit MosaikTop 301 mozaiková omietka 15 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Baumit MosaikTop 301 mozaiková omietka 15 kg3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Baumit MosaikTop omietka je dekoratívny materiál pripravený na použitie na zhotovenie dekoratívnych omietok na vonkajších fasádach budov. Vďaka vysokej odolnosti sa odporúča na použitie na povrchy vystavené intenzívnemu používaniu, napríklad v oblasti sokla. Dodáva povrchom estetický vzhľad s mozaikovým povrchom.
Vlastnosti a výhody
Baumit MosaikTop je materiál používaný na konečnú úpravu fasád a interiérov budov. Na povrchoch vo zvolenej farbe vytvára atraktívnu a voči poškodeniu odolnú vrstvu jemnozrnného kameniva. Môže sa použiť na obľúbené stenové podklady, ako je betón, cementová omietka, cementovo-vápenná omietka, sadrový a minerálny podklad. Materiál sa odporúča najmä na konečnú úpravu soklových plôch budov. Zloženie zmesi zahŕňa okrem iného akrylátové spojivo a farebné kremenné kamenivo, ktoré zaisťuje výbornú priľnavosť k podkladu a dlhodobú životnosť. Omietka výborne znáša nepriaznivé poveternostné podmienky a mechanické poškodenie. Je dostupný v širokej škále farieb.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Výška nádoby | 250 mm |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | 4,7 kg/m² |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Odolnosť | Veľmi vysoká životnosť |
| Farba | M 301 |
| Materiál | Prísady, organické spojivá a kremenný piesok |
| Kód produktu | 5907534262490 |

1850 + recenzí









