DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Mozaikové omietky
- Baumit MosaikTop 315 mozaiková omietka 15 kg
Baumit MosaikTop 315 mozaiková omietka 15 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Baumit MosaikTop 315 mozaiková omietka 15 kg3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Baumit MosaikTop je dekoratívna omietka používaná na ochrannú a dekoratívnu úpravu vonkajších fasád Vášho domu. Je vysoko odolný proti mechanickému poškodeniu, drhnutiu a čisteniu - odporúča sa najmä na zdobenie a spevnenie ríms a soklov. Použitie zmesi je jednoduché – prípravok je vhodný na väčšinu cementových omietok a minerálnych podkladov.
Vlastnosti a výhody
Baumit MosaikTop je dekoratívna omietka pripravená na použitie. Používa sa na výrobu dekoratívnych, farebných fasád mimo budov. Predovšetkým sa odporúča použiť na stavebné prvky, ktoré sú obzvlášť vystavené intenzívnemu používaniu, napríklad v priestoroch prízemia a sokla. Vďaka vysokej odolnosti voči mechanickému poškodeniu a odolnosti voči poveternostným vplyvom si zachováva svoju dekoratívnu hodnotu po mnoho rokov. Omietka má tiež schopnosť zamaskovať drobné škrabance a praskliny na fasáde. Materiál obsahuje organické spojivá, vďaka čomu je pružný a odolný voči zaťaženiu. Kompozície z farebného kremenného kameniva dodávajú povrchom atraktívny vzhľad s mozaikovým povrchom. Produkt je dostupný v rôznych farbách.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Výška nádoby | 250 mm |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | 4,7 kg/m² |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Odolnosť | Veľmi vysoká životnosť |
| Farba | M 315 |
| Materiál | Prísady, organické spojivá a kremenný piesok |
| Kód produktu | 5907534262353 |

1850 + recenzí








