DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Mozaikové omietky
- Baumit MosaikTop 316 mozaiková omietka 15 kg
Baumit MosaikTop 316 mozaiková omietka 15 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Baumit MosaikTop 316 mozaiková omietka 15 kg3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Baumit MosaikTop je dekoratívna omietka používaná na vytváranie mozaikových povrchových úprav na fasádach. Vďaka svojej pružnosti je odolný voči mechanickému zaťaženiu a maskuje drobné praskliny či škrabance na stene. Materiál je odolný voči oderu, vyblednutiu a nečistotám. Farebné kremenné kamenivo dodáva povrchom dekoratívny charakter.
Vlastnosti a výhody
Akrylátová omietka Baumit MosaikTop je produkt odporúčaný na konečnú úpravu fasád budov - na dekorovaných povrchoch vytvára jemnozrnný náter vo zvolenej farbe. Výrobok sa odporúča najmä na konečnú úpravu soklov a obkladov na vonkajších fasádach budov - chráni ich pred zničením a mechanickým poškodením. Materiál je mrazuvzdorný a vodeodolný, navyše sa dá utierať a prať, vďaka čomu sa ľahko udržiava v dokonalej čistote. Ďalšími vlastnosťami omietky sú jednoduchá aplikácia a nízka spotreba. Možno ho použiť na minerálne podklady, betón a cementové, cementovo-vápenné a sadrové omietky. Vzhľadom na to, že omietka je dostupná v širokej škále farieb, je ľahké zvoliť vhodnú farbu, aby ladila s farbou fasády.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Výška nádoby | 250 mm |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | 4,7 kg/m² |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Odolnosť | Veľmi vysoká životnosť |
| Farba | M 316 |
| Materiál | Prísady, organické spojivá a kremenný piesok |
| Kód produktu | 5907534262483 |

1850 + recenzí








