DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Mozaikové omietky
- Baumit MosaikTop 327 mozaiková omietka 15 kg
Baumit MosaikTop 327 mozaiková omietka 15 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Baumit MosaikTop 327 mozaiková omietka 15 kg3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akrylátová omietka Baumit MosaikTop vytvára na fasáde domu nielen dekoratívny, ale aj odolný náter z farebného kameniva odolný voči poškodeniu. Pre svoju vysokú odolnosť voči čisteniu, drhnutiu a mechanickému poškodeniu sa výborne hodí na vonkajšie použitie – najmä na konečnú úpravu soklov. Materiál je tiež odolný voči poveternostným vplyvom.
Vlastnosti a výhody
Baumit MosaikTop je dekoratívna omietka na vytváranie mozaikových povrchových úprav na vonkajších fasádach. Obsahuje organické spojivá, ktoré vďaka svojej pružnosti zvyšujú jej odolnosť voči mechanickému zaťaženiu a obmedzujú vznik trhlín a škrabancov.Omietka je odolná voči nečistotám, oteru a vyblednutiu. Zloženie farebného kremenného kameniva dodáva povrchom dekoratívny charakter. Vďaka vysokej odolnosti proti mechanickému poškodeniu sa výrobok odporúča najmä na zhotovenie ríms, soklov, obkladov na fasádach a schodiskových stenách. Baumit MosaikTop sa vyrába v širokej škále farieb, vďaka čomu je ľahké nájsť farbu, ktorá ladí s architektonickými detailmi budovy.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Výška nádoby | 250 mm |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | 4,7 kg/m² |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Odolnosť | Veľmi vysoká životnosť |
| Farba | M 327 |
| Materiál | Prísady, organické spojivá a kremenný piesok |
| Kód produktu | 5907534262360 |

1850 + recenzí








