DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Chladničky s mrazničkou
- Beko BCNA NeoFrost vstavaná chladnička 193 cm biela
Beko BCNA NeoFrost vstavaná chladnička 193 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko BCNA NeoFrost vstavaná chladnička 193 cm biela3-7 dní701,50 €570,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vstavaná chladnička Beko BCNA NeoFrost biela je funkčným a praktickým vybavením vašej kuchyne. Má dostatok priestoru, takže je ako stvorený pre väčšiu rodinu. Zariadenie pracuje veľmi ticho a hlučnosť je len tridsaťsedem decibelov. V našom sortimente nájdete aj ďalšie chladničky Beko.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete si kuchyňu a hľadáte vhodné domáce spotrebiče? Vstavaná chladnička Beko BCNA NeoFrost 193 cm biela splní vaše očakávania. Tento model je vybavený dvoma termostatmi, takže chladničku a mrazničku môžete ovládať samostatne. Ovládací panel je elektronický, čo zvyšuje komfort používania. Výhodou je inštalovaný invertorový motor, ktorý je bezporuchový, pracuje ticho a efektívne. Vstavaná chladnička Beko BCNA NeoFrost biela má posuvné pánty a alarm, ktorý vás bude informovať o otvorených dverách. Je vybavená technológiou rýchleho chladenia. V tomto modeli chladničky si môžete zvoliť smer otvárania dverí. Vďaka tomu ho ľahko zladíte s usporiadaním miestnosti. Pozrite si aj ďalšie ponuky chladničiek Beko.
- Dvojitý chladiaci systém (NeoFrost)
- Alarm otvorených dverí
- Rýchle zmrazenie
- Invertorový kompresor
- Posuvné pánty
- Posuvné pánty
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Chladnička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Beko |
| Hĺbka produktu | 540 mm |
| Šírka produktu | 545 mm |
| Výška produktu | 1935 mm |
| Spôsob montáže | Integrovaný |
| Typ chladiva | R600A |
| Typ regulátora teploty | digitálny |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Funkcie | HarvestFresh, NeoFrost |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Počet dverí | 2 |
| servis | Elektrické |
| Farebná skupina | biely |
| Kapacita | 306L |
| Hmotnosť produktu | 66 kg |
| Kód produktu | 8690842472756 |

1850 + recenzí











