DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Chladničky s mrazničkou
- Beko BU1153HCN podpultová chladnička
Beko BU1153HCN podpultová chladnička
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko BU1153HCN podpultová chladnička3-7 dní434,11 €352,94 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podpultová chladnička Beko BU1153HCN je malé zariadenie, ktoré sa zmestí do malej miestnosti. Poskytuje optimálne podmienky na skladovanie jedál a potravinárskych výrobkov bez toho, aby sa pokazili. Dizajn je jednoduchý a zariadenie je počas prevádzky efektívne a tiché. Univerzálny dizajn je možné zakomponovať do akéhokoľvek dekoru
Vlastnosti a výhody
Ak nemáte veľa miesta na veľké chladničky, podpultová chladnička Beko BU1153HCN vo vašej izbe dobre poslúži. Vnútorná komora je ideálnym miestom na uskladnenie ovocia, zeleniny, nádob s hotovými jedlami či mliečnymi výrobkami. Na police umiestnené na dverách sa vám zmestia aj vysoké džúsy a iné nápoje. V mrazničke môžete pripraviť ľad alebo mrazené potraviny. Podpultová chladnička Beko BU1153HCN má kompaktné rozmery. Vďaka tomu sa skvele hodí do hotelových izieb, na rekreačný pozemok alebo pod kuchynskú linku v garsónke. Zariadenie je tiché a zároveň efektívne. Energetická trieda A+ znamená, že zariadenie je efektívne, čo sa premietne aj do výšky vašich účtov za elektrinu. Pozrite si aj ďalšie modely v našej ponuke
- Energetická trieda A+
- 3D nožnicové pánty
- Spoľahlivosť
- Doba skladovania bez napájania 10 hodín
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 545 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 820 mm |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Funkcie | Statický chladiaci systém, mechanické ovládanie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Kapacita | 125 l |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Kód produktu | 8690842381355 |

1850 + recenzí











