DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Chladničky s mrazničkou
- Beko Fresh vstavaná chladnička, 275 l
Beko Fresh vstavaná chladnička, 275 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko Fresh vstavaná chladnička, 275 l3-7 dní675,54 €549,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte chladničku, ktorá nespotrebováva príliš veľa elektriny, má jednoduchý dizajn a je efektívna, vstavaná chladnička s mrazničkou Beko Fresh je ako stvorená pre vás. Tradične je v hornej časti chladnička a pod ňou mraznička. Vo vnútri nájdete dostatok úložného priestoru. Môžu za to dobre riešené police a zásuvky.
Vlastnosti a výhody
Vstavaná chladnička s mrazničkou Beko Fresh, 275 l, je zariadenie, ktoré sa bude skvele hodiť do každého bytu. Môžete ho umiestniť aj do malej garsónky. Puzdro má biely odtieň, preto je nadčasové. Navyše sa bude hodiť k mnohým aranžmánom. Vstavaná chladnička s mrazničkou Beko Fresh má vo vnútri chladničky niekoľko sklenených políc. Môžete tam umiestniť nádoby na potraviny, čerstvé mäso alebo ryby. Položíte aj mliečne balíčky. Do priestrannej zásuvky zasa môžete umiestniť ovocie a zeleninu. Na dvierkach sú police na vysoké nápoje. Okrem toho sú v mrazničke tri hlboké zásuvky. Zariadenie je počas prevádzky tiché a efektívne. Inovatívna technológia semi No Frost znamená, že v mrazničke nezaznamenáte žiadnu námrazu. Pozrite si aj ďalšie modely dostupné v našej ponuke.
- Unikátna technológia HarvestFresh™
- Technológia Frost Free
- Užitočná funkcia alarmu vás upozorní, keď zostanú dvierka otvorené.
- LED osvetlenie poskytuje lepšiu viditeľnosť
- Aktívny systém FreshBlue Light - dlhšia čerstvosť ovocia a zeleniny
- Chladiaci systém Semi No Frost
- Systém HarvestFresh - dlhšia čerstvosť ovocia a zeleniny
- Doba skladovania bez napájania: 13 h
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mraznička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Beko |
| Hĺbka produktu | 545 mm |
| Šírka produktu | 540 mm |
| Výška produktu | 1775 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| Spôsob montáže | Integrovaný |
| Typ chladiva | R600A |
| Typ regulátora teploty | Nastaviteľný termostat |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Funkcia rozmrazovania | No Frost systém v mrazničke |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Energetická trieda | A+ |
| Počet dverí | 2 |
| Počet funkcií | 0 |
| Počet políc | 4 |
| Maximálna prevádzková teplota | 38 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 10 °C |
| Napätie | 240 V |
| servis | Mechanický |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kapacita | 275 l |
| Hmotnosť produktu | 57,5 kg |
| Kód produktu | 8690842384981 |

1850 + recenzí











