DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Beko rúrkový digestor ostrovček BHCI31322BBH
Beko rúrkový digestor ostrovček BHCI31322BBH
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko rúrkový digestor ostrovček BHCI31322BBH3-7 dní275,31 €223,83 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kuchynský digestor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Beko |
| Hĺbka produktu | 310 mm |
| Maximálna výška | 900 mm |
| Minimálna výška | 700 mm |
| Výstupný priemer | 120 mm |
| Šírka produktu | 310 mm |
| Výška produktu | 700 mm |
| séria | b300 |
| Typ filtra | Tukový alebo uhlíkový filter |
| Typ kapucne | ostrov |
| Typ prepínača | Tlačidlo |
| Typ ovládania | Ručne vyrobené |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dostupné príslušenstvo | Vrátane uhlíkového filtra |
| Vrátane filtrov | S filtrami |
| Energetická trieda | C |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Maximálna hladina hluku | 61 dB(A) |
| Minimálna hladina hluku | 57 dB |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Čistenie vzduchu | Čistí vzduch |
| Úroveň hluku | 61 dB(A) |
| Ročná spotreba energie | 60 kWh |
| Svetelná technika | LED |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Názov/číslo modelu | Ostrovčekový odsávač pár BHCI31322BBH |
| Kód produktu | 8690842591341 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











