DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Vstavané umývačky riadu
- Beko umývačka riadu 11,9 l 45 cm
Beko umývačka riadu 11,9 l 45 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko umývačka riadu 11,9 l 45 cm3-7 dní364,02 €295,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak nie ste fanúšikom ručného umývania riadu, umývačka riadu Beko vám s tým pomôže. Ideálne pre menšie kuchyne - tento model má malé rozmery. Vnútri nájdete dostatok miesta na usporiadanie riadu. Zariadenie má vysokú triedu energetickej účinnosti, čo sa premieta do úspory peňazí. Obsluha prístroja je veľmi jednoduchá.
Vlastnosti a výhody
Umývačka riadu Beko 11,9 l 45 cm je perfektným prístrojom do každej kuchyne. Najlepšie to funguje v malých miestnostiach. Vysoká energetická trieda je veľkou výhodou, ktorá výrazne znižuje účty za elektrinu. Zariadenie má intuitívny ovládací panel, takže jeho používanie je veľmi jednoduché. Na výber máte veľa programov. Umývačka riadu Beko umožňuje naplánovať umývanie riadu. Navyše má štruktúru, ktorá chráni váš byt pred záplavami. Intuitívny panel sa veľmi ľahko používa. Na digitálnom displeji tiež uvidíte, kedy je potrebné doplniť leštidlo alebo soľ. Zariadenie má navyše estetický dizajn. Vnútri nájdete aj košík na príbor, ktorý uľahčí organizáciu. Potrebujete väčšie zariadenie? Pozrite si našu ponuku.
- 5 programov, intuitívny ovládací panel
- Dizajn, ktorý zohľadňuje potreby užívateľa
- Umyte a vysušte riad za 58 minút
- Hmotnosť produktu 30 kg
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývačka riadu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Beko |
| Hĺbka (cm) | 55 cm |
| Veľkosť | Úzky |
| šírka (cm) | 44,8 cm |
| výška (cm) | 81,8 cm |
| Spôsob montáže | Integrovaný |
| Typ klávesnice | S dotykovými tlačidlami |
| Funkcie | Dotykový ovládací panel, digitálny displej, 2 pevné police, odložený štart (až 9 h), ochrana proti zaplaveniu, indikátor leštidla, indikátor naplnenia soli |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Energetická trieda | E |
| Počet súprav | 10 |
| Počet programov | 5 |
| Maximálna teplota vody | 70 °C |
| Minimálna teplota vody | 35 °C |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| servis | Dotykové ovládanie |
| Úroveň hluku | 48 dB(A) |
| programy | Intensive, Eco 50, Clean&Shine, Quick&Shine, mini |
| Ročná spotreba energie | 211 kWh |
| Ročná spotreba vody | 2940L |
| Zahrnuté | 1x košík na príbor, 2x hlavný košík, používateľská príručka, príručka pre rýchly štart, štítok energetickej účinnosti, hadica a vzorka pracieho prostriedku |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Účinnosť prania | A |
| Účinnosť sušenia | A |
| Farebná skupina | biely |
| Kód produktu | 8690842391088 |

1850 + recenzí











