DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Vstavané umývačky riadu
- Beko umývačka riadu 12 l 60 cm
Beko umývačka riadu 12 l 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko umývačka riadu 12 l 60 cm3-7 dní364,02 €295,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete ušetriť čas umývaním riadu? Vaša kuchyňa by mala mať umývačku riadu Beko. Vo vnútri je dostatok miesta na usporiadanie tanierov, hrncov, panvíc a príborov. K dispozícii máte veľa programov, ktoré vám umožnia prispôsobiť umývanie konkrétnemu riadu. Zariadenie má vysokú triedu energetickej účinnosti, čo sa následne premieta do nižších účtov za elektrinu.
Vlastnosti a výhody
Umývačka riadu Beko 12 l 60 cm je zariadenie, ktoré vám ušetrí čas pri ručnom umývaní riadu. Je určený pre jednotlivcov, páry aj väčšie rodiny. Navyše sa nemusíte obávať vysokých účtov za elektrinu. Zariadenie má vysokú triedu energetickej účinnosti. K dispozícii máte až päť programov, ktoré môžete prispôsobiť svojmu riadu. Môžete si zvoliť rýchle umývanie riadu a bude suchý za menej ako hodinu. Umývačka riadu Beko má dotykový ovládací panel. Používa sa veľmi jednoducho. Vnútri nájdete košík na príbor, ktorý vám uľahčí usporiadanie riadu. Zariadenie tiež chráni vašu miestnosť pred zaplavením. Ak potrebujete menšie alebo väčšie vybavenie kuchyne, pozrite si ponuku našej predajne.
- Vývoju umývačky riadu tak vysokej kvality sme venovali naozaj veľa času. Aby sme však našim zákazníkom poskytli pokoj, ponúkame na toto zariadenie 2-ročnú záruku Beko
- Táto umývačka riadu Beko je tichšia, čo znamená menej neporiadku v kuchyni
- Umývačka ponúka výber z 5 programov vrátane krátkeho 30-minútového programu Mini pre plnú náplň riadu a 58-minútového programu Quick & Shine s funkciou sušenia pre plné a polovičné naplnenie riadu, čo vám šetrí čas a peniaze pri musíte umývať menej riadu.
- Vysoká energetická trieda A++
- 5 programov, intuitívny ovládací panel
- Dizajn, ktorý zohľadňuje potreby užívateľa
- Umyte a vysušte riad za 58 minút
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývačka riadu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Beko |
| Hĺbka (cm) | 55 cm |
| Veľkosť | Plná veľkosť |
| šírka (cm) | 59,8 cm |
| výška (cm) | 81,8 cm |
| Spôsob montáže | Integrovaný |
| Typ klávesnice | S dotykovými tlačidlami |
| Funkcie | dotykový ovládací panel, digitálny displej, 2 pevné police, odložený štart (až 9 h), protipovodňová ochrana, indikátor leštidla, indikátor naplnenia soli |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Energetická trieda | A+ |
| Počet súprav | 13 |
| Počet programov | 5 |
| Maximálna teplota vody | 70 °C |
| Minimálna teplota vody | 35 °C |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Úroveň hluku | 48 dB(A) |
| Menovitý prúd | 10A |
| Ročná spotreba energie | 262 kWh |
| Ročná spotreba vody | 3220 l |
| Zahrnuté | 1x košík na príbor, 2x hlavný košík, používateľská príručka, príručka pre rýchly štart, štítok energetickej účinnosti, hadica a vzorka pracieho prostriedku |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Účinnosť prania | A |
| Účinnosť sušenia | A |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Čierna a biela |
| Kód produktu | 8690842391057 |

1850 + recenzí











