DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Vstavané umývačky riadu
- Beko vstavaná umývačka riadu
Beko vstavaná umývačka riadu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko vstavaná umývačka riadu3-7 dní415,94 €338,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vstavaná umývačka riadu Beko je prvotriedny výrobok, ktorý sa v kuchyni bude dobre hodiť. S ním môžete rýchlo umyť všetok riad. Môžete si vybrať zo 6 programov. Nízka spotreba vody a energie v tomto modeli je pozoruhodná. Vďaka malým rozmerom ho bez problémov zmestíte aj do miestností s menšou rozlohou.
Vlastnosti a výhody
Udržiavanie riadu v čistote vám uľahčí vstavaná umývačka riadu Beko. V tomto modeli si môžete vybrať až zo 6 umývacích programov. Za chod zariadenia je zodpovedný invertorový motor, ktorý zabezpečuje tichý chod zariadenia. Hlučnosť tohto zariadenia je 46 dB. Tento model je široký 45 cm, takže bude ideálnou voľbou do menších kuchýň. Napriek kompaktným rozmerom sa do nej zmestí až 11 súprav riadu. Vstavaná umývačka riadu Beko je vybavená košmi, čo značne uľahčuje usporiadanie riadu v komore. Za zmienku tiež stojí, že tento model spotrebuje iba 8,7 litra na cyklus. To vám ušetrí veľa peňazí na účtoch za vodu. Ak hľadáte iné vybavenie do kuchyne, pozrite si ponuku Castorama.
- Úspora vody
- Nízka spotreba energie
- Tretí košík
- Invertorový motor
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývačka riadu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Beko |
| Hĺbka (cm) | 55 cm |
| šírka (cm) | 45 cm |
| výška (cm) | 81,5 cm |
| Funkcie | Indikátor leštidla, indikátor naplnenia soli, Fast+, extra plákanie, AquaIntense |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Počet súprav | 11 |
| Maximálna teplota vody | 70 °C |
| Minimálna teplota vody | 35 °C |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie počas prevádzky | 0,8 kWh |
| Úroveň hluku | 46 dB(A) |
| programy | Eco 50 °C, automatický program, intenzívny 70 °C, Quick&Shine, mini, predpieranie, umývanie interiéru |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Farba | Strieborná, čierna |
| Kód produktu | 8690842198908 |

1850 + recenzí











